Dini Bilgiler

Komadaki Annesini Uyandıran Mucize Bebek

By  | 

Bebek Komadaki Annesini Uyandırdı

Doğum yaptıktan sonra komaya giren anne Cawley ile yeni doğan kızı Rylan arasındaki bağ anne şefkatine örnek gösterilecek cinsten…

loading...

ANNE DOĞUM SIRASINDA KOMAYA GİRDİ

Bu muhteşem olay, ABD’nin Kuzey Coralina eyaletinde gerçekleşti. Sputniknews’in haberine göre 23 yaşındaki Shelly Cawley, acil sezaryen operasyonuyla dünyaya getirdiği bebeği Rylan’ın doğumu sırasında pıhtılaşma nedeniyle oluşan bir komplikasyon sonucunda komaya girdi.

ANNE İLE BEBEĞİ BİR ARAYA GETİRDİLER

Bir hafta boyunca bütün imkanları seferber eden sağlık ekibinin mücadelesine rağmen komadan çıkamayan Shelly için doktorların umudu tükenmişken, hemşire Ashley Manus’un aklına harika bir fikir geldi. Anne ve yeni doğmuş bebekler arasında büyük önem arzettiği bilinen tensel temasın önemini hatırlayan hemşire, Shelly ile Rylan bebeği bir araya getirmeyi teklif etti.

loading...

AĞLAMAYA BAŞLAYINCA…

Annesinin göğsüne yatırılan bebek, huzurla uyumaya başladı. Doktorların bir etkileşim yaşanabilmesi amacıyla ağlatmaya çalıştığı Rylan, ağlamaya başlayınca o muhteşem olay gerçekleşti. 7 gündür komada yatan Shelly Cawley’in hayati değerleri bebeğin ağlama sesiyle birlikte hızla normale döndü. Kaynak: islamveihsan internet sitesi

Okuyan Herkesten neden bunu paylaşamasını istiyoruz hiç düşündünüz mü? Her paylaşım ile bunu okuyan kişi artacak ve hep beraber bir hayıra vesile olacağız.  Paylaşın ve en az 10 kişinin okumasına vesile olalım.

 

loading...