Genel

Şarlatan Doktorun Korkunç Tedavi Yöntemi

By  | 

Hastane çalışanları anüsünde metal bardakla gelen adamı görünce hayrete düştü. Sizde en az hastane çalışanları kadar bardağın orada ne işi olduğunu merak ediyorsanız sebebine çok şaşıracaksınız.

loading...

60 yaşındaki Hintli çiftçi hastaneye anüsünde 21 cm’lik metal bardakla geldi. Üstelik o bardak anüsüne şarlatan bir doktor tarafından yerleştirildi.

Daily Mail’in haberine göre ismi belirtilmeyen adam aylarca mide bulantısı ve karın ağrısı çektikten sonra yerel bir doktora başvurdu. Şarlatan doktor adamı uyuşturarak anüsüne “tedavi amacıyla” metal bir bardak yerleştirdi. Tabii ki adamın ağrıları geçmedi.

Ailesi ağrı içindeki adamı anüsündeki bardakla özel bir kliniğe götürdü. Çekilen röntgen filminde doktorlar bardağın, sindirim sistemine kadar yürüdüğünü fark etti.

Neyse ki hayati risk oluşmadan doktorlar adamın anüsündeki bardağı operasyonla çıkardı. İyileşme sürecindeki yaşlı adam, “hayatımın dersini aldım” dedi. Köyündeki şarlatan doktorlara düzenli olarak gittiğini belirten adam, özel kliniklere para vermek istemediği için böyle bir yönteme başvurduğunu ancak çok pişman olduğunu söyledi.

loading...